O szkole Żak w Siedlcach

Szkoła policealna Żak Siedlce jest miejscem, które powinno zainteresować każdą osobę pragnącą przygotować się na wejście na rynek pracy. Jednoroczny tok kształcenia może się odbyć na jednym z następujących kierunków: agent celny, dekorator wnętrz, grafika komputerowa, instruktor ds. terapii uzależnień, konsultant ds. dietetyki, wizażystka/stylistka, trener personalny z elementami fitness, rejestratorka medyczna, manikiurzystka, a także podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów. Ponadto, osoby zainteresowane pracą w branży medycznej, mogą zapisać się na zajęcia w ramach specjalności technik masażysta lub opiekun medyczny. Na tym jednak nie koniec. W szkole policealnej Żak można odbyć naukę na jednym z następujących kierunków: florysta, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych. Oprócz tego uruchomiono również dużą liczbę kursów, dzięki którym można sprawnie i efektywnie odświeżyć wiedzę w ramach wybranej przez siebie specjalności. Do wyboru są następujące moduły kształcenia: Excel dla początkujących, kadry, płace, ZUS, animator zabaw i gier, pomoc nauczyciela przedszkola, opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, przedłużanie rzęs, terapia zajęciowa, ozdoby okazjonalne, czy ochrona danych osobowych w świetle zmienionych przepisów RODO.  Filia szkoły Żak w Siedlcach powstała w 2006 roku. Placówka znajduje się przy ulicy Kilińskiego 16/9 i jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych w dni powszednie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, a także w soboty od 8.00 do 16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.