• Start  »
  • Aktualności  »

Plan zajęć rok szkolny 2020/2021 LUTY- CZERWIEC 2021. ostatnie zajęcia dla LO sem. VI

zjazd 24-25.04.2021 - Proszę logować się do Strefy Słuchacza bezpośrednio z linku: https://strefa.zak.edu.pl/

19.4.2021

Witamy w Szkole " Żak"

Zapraszamy na zajęcia

Podajemy Państwu zaktualizowany plan zajęć . Zajęcia będą odbywać się w formie online na platformie ZOOM i/lub offline (plik do pobrania) oraz stacjonarnie zajęcia praktyczne dla wybranych kierunków.

Proszę o sprawdzenie poprawności działania strefy słuchacza. Materiały i link do zajęć pojawią się dopiero w dniu zaplanowanych zajęć online

dyżur w sobotę pełni sekretariat 25 644 78 15

* plany zajęć umieszczane są w plikach Exel (pobieramy, maksymalizujemy i w kolorowych zakładkach szukamy swojego kierunku)

* prosimy przed każdym zjazdem o sprawdzenie planu zajęć ponieważ może ulec zmianie.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: