KONSULTANT DS. ŻYWIENIA | Specjalizacja już w 10 miesięcy!

2.6.2016

Zapraszamy do nauki na kierunku Konsultant ds. żywienia w naszej jednorocznej szkole policealnej. Konsultant ds. żywienia poprzez planowanie i koordynowanie programów żywieniowych oraz prowadzeniu samodzielnego poradnictwa żywieniowego dla różnych grup populacyjnych, zarówno ludzi zdrowych, jak i chorych pomaga w promocji zdrowia i zapewnia odpowiednie żywienie w czasie leczenia. Ocenia wpływ konkretnych produktów spożywczych na ludzki organizm w zależności od wieku, trybu życia i stanu zdrowia. Zajmuje się również doborem odpowiednich składników tworzących specjalne diety. W swojej pracy zajmuje się on badaniem produktów żywnościowych, oceną ich jakości, wartości zdrowotnych i odżywczych, bada również proces przygotowywania potraw, m.in. pod kątem utraty cennych wartości odżywczych w trakcie przetwarzania. Posiada także wiedzę o reakcjach organizmu na przyjmowane pokarmy. Konsultant ds. żywienia uznawany jest w obecnych czasach za jeden najbardziej przyszłościowy zawód zarówno pod względem zatrudnienia, jak również wysokości wynagrodzenia.

tryb nauczania: zaoczny

nauka trwa: 2 semestry

Program nauczania:
Konsultant ds. żywienia - Otwórz plik i sprawdź program

Perspektywy pracy:
- firmy z sektora prywatnego
- własna działalność

Jeśli zależy Ci na:
- ciekawym i wartościowym zawodzie,
- uzupełnieniu, lub zmianie wykształcenia,
- nauce zaocznej bez matury,
- legitymacji szkolnej i zniżkach,
- bezpłatnych zaświadczeniach do ZUSU, KRUSU, MOPSU, WKU…
to zapewniamy Ci każde z powyższych!

Opłaty: Tylko 109zł za miesiąc

*Brak ukrytych opłat

*RABAT 30% - O szczegóły promocji pytaj w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja trwa  – nie trać czasu i nie daj się wyprzedzić innym!

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

Sprawdź naszą ofertę:
www.gdansk.zak.edu.pl/2012/11/15/konsultant-ds-zywienia

Zapisz się on-line, oddzwonimy!
www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy